169 PLN
BOOMBOX
10 października

BOOMBOX

169 PLN

Klub koncertowy B90
Elektryków, 80-980 Gdańsk

Zamów bilety na „BOOMBOX”

O wydarzeniu

Ukraiński zespół Boombox wystąpi w Gdańsku!

Tej jesieni, 10 października 2024 roku, ukraiński zespół Boombox zagra koncert w Gdańsku. W Klubie koncertowym B90 zagrają Wasze ulubione piosenki w domowej atmosferze, bo koncerty Boombox kojarzą się z domem, niezależnie od tego, gdzie się odbywają. Wyjątkowa muzyka, wyjątkowy występ, wyjątkowi wy - fani zespołu, nie przegapcie koncertu Waszego ulubionego zespołu Boombox w Gdańsku!

Trasa koncertowa Boombox w Europie!

Przez dwa i pół roku z rzędu zespół koncertuje w Europie, Kanadzie, USA i Wielkiej Brytanii - i stara się nie tylko świetnie grać, ale także zebrać jak najwięcej pieniędzy na pomoc ukraińskim obrońcom. Za pośrednictwem Fundacji Andriya Khlyvnyuka zespół już dostarczył wojsku dużą ilość niezbędnego sprzętu.

Wasze zaufanie, obecność na koncertach, komentarze po nich i wszelka pomoc, jakiej możecie udzielić, to najlepszy komplement dla Boombox. Przyjdźcie więc na ich koncert w Gdańsku, posłuchajcie swoich ulubionych utworów na żywo w ich oryginalnym brzmieniu, cieszcie się atmosferą i dołączcie do szczytnego celu.

Bilety na koncert Boombox można kupić na naszej stronie już dziś. Znajdź więcej wydarzeń w Gdańsku na naszej stronie.

Piosenki zespołu:

  • “Тримай мене”

  • “Фіртка”

  • “Наодинці”

  • “Любила”

  • “Ким ми були”

 

Przedsprzedaż