275 PLN
Narodowy Balet Gruzji - Sukhishvili
20 lutego 2024

Narodowy Balet Gruzji - Sukhishvili

Sprzedaż biletów wstrzymana
Ale możesz zobaczyć inne wydarzenia z kategorii «KONCERTY»
275 PLN

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
plac Grunwaldzki 1, 81-372
GRUZIŃSKI BALET NARODOWY ...
GRUZIŃSKI BALET NARODOWY „SUKHISHVILI”
03 marca, 19:00 67 - 82 EUR Kupić
07 marca, 19:00 Aachen 52-82 EUR Kupić
10 marca, 20:15 Almere 79-97 EUR Kupić
12 marca, 19:00 Haga 59-109 EUR Kupić

O wydarzeniu

Koncert Sukhishvili w Gdyni!

20 lutego 2024 roku zapraszamy na koncert Narodowego Baletu Gruzji - Sukhishvili w Gdyni. Prawdziwa magia rozegra się na scenie Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej, gdzie tancerze baletu umiejętnie oddadzą piękno tradycyjnych tańców gruzińskich, z każdym numerem opowiadając nową historię. Artystom towarzyszyć będzie ich własna orkiestra, która doda wydarzeniu wyjątkowego nastroju.

Jeden z najsłynniejszych gruzińskich zespołów tanecznych w Gdyni!

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili jest wybitnym przedstawicielem gruzińskiego tańca w świecie współczesnej choreografii, umiejętnie łącząc tradycyjne ruchy z elementami tańca nowoczesnego, pozostając jednocześnie wiernym swojemu tanecznemu dziedzictwu. Przez lata nie tylko prezentowali tradycyjne tańce swojego narodu, ale także zadziwiali świat swoim wyrafinowaniem i gracją. Ich występy przenoszą publiczność do magicznego świata Gruzji, gdzie kobieca gracja i męska siła przeplatają się, tworząc prawdziwą magię na scenie. Zapraszamy na koncert Narodowego Baletu Gruzji Sukhishvili w Gdyni, aby na własne oczy przekonać się o ich wyjątkowości. Bilety do nabycia na naszej stronie internetowej lub w kasie miejskiej.

Czekamy na Państwa 20 lutego 2024 roku w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, koncert rozpocznie się o godzinie 19:00!

Więcej wydarzeń w Gdyni znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Przedsprzedaż