150-180 PLN
MARA FEST
17 sierpnia

MARA FEST

150-180 PLN

Tarasy przy Aquaparku
Zamkowa Góra 3/5, 81-713

Zamów bilety na „MARA FEST”

O wydarzeniu

Festiwal muzyczny w Sopocie!

Zapraszamy na bezkonkurencyjny festiwal muzyczny nad morzem! Na MARAFEST na jednej scenie zjednoczy się wielu wspaniałych artystów. Ich występy odbędą się w klimatycznym miejscu - pod białym namiotem na Tarasy przy Aquaparku w Sopocie. Czeka na Ciebie wyjątkowa mieszanka muzyki alternatywnej, etno i electro, która zanurzy Ciebie w rytmicznych falach dźwięków i dostarczy niezapomnianych emocji. Zabierz przyjaciół i rodzinę, aby stworzyć jak najwięcej wspólnych letnich wspomnień!

MARAFEST nad brzegiem Bałtyku!

MARAFEST to festiwal, którego nie można przegapić! Czekają na Ciebie występy kultowych artystów z różnych krajów! Wśród nich GusGus, Onuka, KAMP!, Lemon and Soul, Sara Kordowska, Wacław Zimpel i wielu innych. Dwie sceny, MaraMarket, bar i strefy gastronomiczne, strefa rekreacji, strefa sztuki i wiele więcej. MARAFEST spodoba się również rodzinom z dziećmi, dla których zorganizowane zostaną różnorodne warsztaty i atrakcje. 

Spędź czas w inspirującej atmosferze lekkości i różnorodności, odwiedź MARAFEST w Sopocie! Bilety można kupić na naszej stronie internetowej lub w oficjalnej kasie miasta.

Więcej ciekawych wydarzeń w Sopocie można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Przedsprzedaż