179 PLN
BOOMBOX
09 października

BOOMBOX

179 PLN

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

Zamów bilety na „BOOMBOX”

O wydarzeniu

Koncert Boombox w Warszawie!

Warszawiacy i goście, 9 października jeden z najbardziej znanych ukraińskich zespołów hip-hopowych i funky groove, Boombox, da koncert w stolicy. Swoje najlepsze utwory zagrają na żywo w warszawskim klubie Progresja. Od ponad 20 lat zespół aktywnie tworzy muzykę, która rezonuje z dużą liczbą słuchaczy, ich utwory „Квіти в волоссі”, „Люди” i wiele innych kompozycji nie tracą na aktualności i popularności. Piosenek Boombox będzie można posłuchać i zaśpiewać razem z zespołem jesienią tego roku w Warszawie podczas trasy koncertowej po Europie.

Występy ukraińskiego zespołu Boombox w Polsce!

Oprócz stolicy Polski, zespół wystąpi w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a także w wielu innych europejskich miastach. Cel zespołu na trasę koncertową jest jasny i klarowny - zebrać jak najwięcej pieniędzy na pomoc Ukraińskim Siłom Obronnym poprzez fundację frontmana zespołu Andriya Khlyvnyuka. 

Ta ważna misja jest możliwa dzięki Wam, fanom, Waszym darowiznom, obecności na koncertach zespołu i zakupom towarów zespołu, w tym flag Boombox. Zespół lubi grać dla Was, a jeszcze bardziej robić ważne rzeczy razem. 

Dołącz do koncertów  zespołu podczas ich jesiennej europejskiej trasy koncertowej, w tym w Warszawie, już dziś możesz kupić bilety Boombox na naszej stronie, aby mieć pewność, że zajmiesz swoje miejsce na tym niesamowitym wydarzeniu.

Sprawdź listę koncertów w Warszawie na naszej stronie.

Piosenki Boombox:

  • “Імперії впадуть”

  • “Ким ми були”

  • “Тримай мене”

  • “Це зі мною”

  • “Твій на 100%”

  • “Сталеві квіти”

 

Przedsprzedaż