159 PLN
Boombox
09 listopada 2023

Boombox

Sprzedaż biletów wstrzymana
Ale możesz zobaczyć inne wydarzenia z kategorii «KONCERTY»
159 PLN

Klub Stodoła
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa

O wydarzeniu

Boombox w Warszawie!

Zapraszamy do zanurzenia się w atmosferze jakościowej ukraińskiej muzyki. Na żywo zabrzmią emocjonalne i zmysłowe piosenki Boombox: " Ангела"; "Дрантя"; "Твій на 100%"; "Побачимось"; "Тримай мене" i inne, na koncercie zespołu w Warszawie, już 9 listopada 2023 roku w Klubie Stodoła. 

Popularny ukraiński zespół na żywo w Polsce!

Boombox podbija serca słuchaczy od ponad 19 lat. Zespół został założony w 2004 roku, ale jego piosenki wciąż znajdują się na szczytach list przebojów, a armia fanów tylko rośnie. Boombox wciąż zaskakuje swoich słuchaczy, czego przykładem jest utwór “Abrásame” z ich najnowszego albumu „Таємний код: Рубікон” nagrany w języku hiszpańskim, czy utwór "Правда" w duecie z ukraińskim pisarzem Serhiyem Zhadanem. Każdy z członków zespołu jest oddany swojemu rzemiosłu, co sprawia, że wciąż pozostają jednym z najpopularniejszych zespołów na Ukrainie.

Nie przeocz możliwość posłuchania muzyki Boombox na żywo, poczuj atmosferę jedności i zanurz się w naprawdę jakościowej muzyce. 

Kup bilety na koncert zespołu w Warszawie na naszej stronie lub w kasach miejskich. Więcej koncertów w Warszawie znajdziesz na naszej stronie.

Do zobacenia już tej jesieni w stolicy na koncercie Boombox!

Utwory zespołu:

  • Дитина

  • Люди

  • Квіти в волоссі

  • Любила

  • Тримай мене

 

Przedsprzedaż