179 PLN
Mr. Big
11 kwietnia 2024

Mr. Big

Sprzedaż biletów wstrzymana
Ale możesz zobaczyć inne wydarzenia z kategorii «KONCERTY»
179 PLN

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

O wydarzeniu

Mr. Big - "The BIG Finish" w Warszawie.

Wiosną 2024 roku spotykaj amerykański zespół rockowy w Warszawie na scenie Progresji. 11 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej Mr.Big, Eric Martin (wokal), Paul Gilbert (gitara) i Billy Sheehan (bas) zagrają w Warszawie swój pożegnalny show "The BIG Finish".

Koncert amerykańskiej grupy rockowej w stolicy Polski.

Historia zespołu sięga 1988 roku i trwa do dziś, mimo przerwy w 2002 roku, 7 lat później powrócili na scenę, by nadal zachwycać fanów swoją muzyką. Za czas swojego istnienia nagrali 9 albumów studyjnych, przeglądy ich muzycznych dzieł na platformie YouTube sięgają dziesiątek milionów, a utwory " Wild World" czy "To Be With You" to prawdziwe hity lat 90-tych. Posłuchaj utworów: "A little too Loose", "Just Take My Heart", "To Be With You", "Road to Ruin", "Voodoo Kiss" i innych z albumu Lean Into It i nie tylko w wykonaniu live obecnego składu zespołu. Dołącz do nas, i razem pożegnamy legendarny zespół na niezapomnianym koncercie.

Kup bilety na koncert Mr. Big na naszej stronie lub w kasie miejskiej i baw się dobrze! Więcej wydarzeń w Warszawie czeka na Ciebie na naszej stronie.

Piosenki zespołu Mr. Big: 

  • “Just Take My Heart”

  • “To Be with You”

  • “Take Cover”

  • “Colorado Bulldog” 

  • “Wild World”

Przedsprzedaż