239 PLN
ONUKA
07 maja

ONUKA

239 PLN

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

Zamów bilety na „ONUKA”

O wydarzeniu

Koncert ONUKA w Warszawie!

7 maja w Warszawie wystąpi ukraiński zespół electro-folkowy ONUKA. Zespół został stworzony przez Natę Zhyzhchenko, wokalistkę, multiinstrumentalistkę, autorkę tekstów oraz Yevhena Filatova (THE MANEKEN), muzyka, kompozytora, producenta dźwięku i reżysera.

Szczególną cechą ONUKA jest jej brzmienie - organiczna mieszanka elektroniki, aktualnej muzyki pop i ukraińskich instrumentów ludowych. ONUKA jako pierwsi przedstawili bogatą spuściznę ukraińskiej kultury szerokiej publiczności w kontekście muzyki współczesnej.

Zapraszamy na występ zespołu w stolicy Polski tej wiosny!

Ukraiński electro-folk  na scenie Progresji!

Album "ROOM", który ONUKA zaprezentuje w ramach europejskiej trasy koncertowej, będącej kontynuacją trasy na Ukrainie, to czwarty album muzyczny zespołu. Każda z piosenek jest poświęcona szczególnym problemom współczesnych Ukraińców w warunkach wojny, dramatycznym emocjom i sytuacjom, w których znajdują się Ukraińcy.

Album zawiera 10 utworów, z których dwa zostały już wydane jako single: przeszywająca ballada "Душа Народу" i napędzająca, afirmująca życie "PEREMOHA". Utwór "PEREMOHA" został włączony do globalnej playlisty EQUAL z prawie milionem subskrybentów, a ONUKA została ukraińskim ambasadorem Spotify Equal, demonstrując społeczną odpowiedzialność zespołu.

Już niedługo ONUKA wystąpi również w Pradze, Berlinie, Kolonii, Hamburgu, Brukseli, Paryżu i Monachium.

Aby wziąć udział w koncercie ONUKA w Warszawie, kup bilety na naszej stronie internetowej lub w oficjalnej kasie biletowej. A jeśli chcesz zobaczyć listę aktualnych koncertów w Warszawie, odwiedź również naszą stronę internetową.

Przedsprzedaż