160 PLN
Riverside
01 czerwca

Riverside

160 PLN

Arena COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a

Zamów bilety na „Riverside”

O wydarzeniu

Występ na Torwarze będzie największym widowiskiem zespołu w karierze. Koncert zostanie też zarejestrowany na video i ukaże się jako oficjalne koncertowe wydawnictwo. Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym historycznym wydarzeniu!

W ponad dwudziestoletniej karierze warszawski zespół Riverside wydał osiem albumów studyjnych, kilka koncertowych oraz dwa mini albumy. Muzyka zainspirowana takimi zespołami jak Pink Floyd, Rush i Porcupine Tree, zaowocowała własnym charakterystycznym stylem.

Zespół znany jest ze swoich charyzmatycznych koncertów, których na przestrzeni lat zagrał setki, zarówno w każdym zakątku Europy, jak i obu Ameryk. To zapewne przyczyniło się do nadania warszawiakom etykiety "Najlepszy polski towar eksportowy" oraz "Najbardziej znany za granicą polski zespół rockowy".

W styczniu 2023 Riverside wydało świetnie przyjęty album "ID.Entity", po którym ruszyło w światową trasę po Europie i Stanach Zjednoczonych, zakończoną finałowymi jesiennymi koncertami w Polsce, w halach i arenach. Wiosną 2024 zespół wyrusza na trasę po Ameryce Łacińskiej. W wakacje zaś, pojawi się na letnich festiwalach w Europie.

Występ na warszawskim COS Torwar będzie jedynym w tym roku niefestiwalowym koncertem Riverside w Polsce. Podczas występu zarejestrowane zostanie oficjalne video podsumowujące trasę promującą album "ID.Enity".

Przedsprzedaż