160 PLN
U.D.O. - Touchdown World Tour 202324
25 marca

U.D.O. - Touchdown World Tour 202324

160 PLN

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

Zamów bilety na „U.D.O. - Touchdown World Tour 202324”

O wydarzeniu

Koncert U.D.O w Warszawie!

Klub Progresja zaprasza na koncert legendy metalu U.D.O.! Legendarny, oryginalny głos Accept powraca do Polski w ramach trasy „Touchdown World Tour 2023/24”, by 25 marca 2024 roku zagrać w warszawskim Klubie Progresja. 

U.D.O w ramach światowej trasy koncertowej w Polsce!

Udo Dirkschneider jest kwintesencją światowej sceny heavy metalowej. Dzięki swojemu wyjątkowemu wokalowi kształtuje brzmienie metalowe od lat 80 i mimo 71 lat na karku nie zamierza zwalniać!

Po trudnych latach pandemii i rozstaniu z wieloletnim basistą Tilenem Hudrapem, U.D.O. wraca z hymnowym, mocnym i autentycznym pod każdym względem krążkiem „Touchdown”. Ten ponadczasowy, rasowy heavy metal garściami czerpie z bogatego doświadczenia niemieckiej i światowej sceny, nie zapominając przy tym o dodaniu bardziej nowoczesnych akcentów. Zespół, który od lat towarzyszy U.D.O to nie tylko doskonali muzycy, ale również przyjaciele wokalisty. Gdy wychodzą razem na scenę, możecie być pewni jednego z najlepszych metalowych show, jakie zobaczycie w życiu.

Po zeszłorocznym koncercie jesteśmy głodni kolejnego występu tej żywej legendy. U.D.O. bilety już w sprzedaży. 

Kupuj bilety na koncert U.D.O w Warszawie na naszej stronie lub k kasach miejskich. Do zobaczenia! Więcej wydarzeń w Warszawie znajdziesz na naszej stronie.

Przedsprzedaż