95 PLN
YAKTAK
10 września

YAKTAK

95 PLN

Proxima Klub
Żwirki i Wigury 99A

Zamów bilety na „YAKTAK”

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert YAKTAKa w Warszawie!

Ukraiński wokalista YAKTAK wybiera się z koncertem do Warszawy i już tej jesieni, 10 września 2024 roku, wystąpi na żywo w Proxima Klub. Ten młody artysta stał się prawdziwą sensacją w świecie ukraińskiej muzyki, w dość krótkim czasie nagrał już utwory z takimi artystami jak Jerry Heil, KOLA, DOVI i inni. Jego utwory regularnie zbierają miliony odtworzeń i zajmują najwyższe pozycje na listach przebojów.  

Występ YAKTAK na żywo w stolicy Polski!

Na koncercie będzie można usłyszeć utwory, które już zyskały popularność wśród publiczności: "Погляд", "Чекає вдома", "Уночі", "Порічка", "LaLaLa", "А ти така красива" i wiele innych. Posłuchaj i zaśpiewaj swoje ulubione piosenki z ich autorem na żywo, ten wieczór pozostanie w Twojej pamięci jako jasny moment i wspaniałe doświadczenie.   

Zaproś swoich przyjaciół, rodzinę i znajomych i bawcie się razem na koncercie YAKTAK w Warszawie! Bilety można kupić online na naszej stronie już dziś. 

Osoby poniżej 18 roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej, wstęp dla dzieci poniżej 6 roku życia - bezpłatny.

Część dochodu z koncertów zostanie przekazana Siłom Zbrojnym Ukrainy, a podczas koncertu zostanie również zainicjowana zbiórka na samochód dla Wojsk Specjalnych.

Sprawdź listę aktualnych koncertów w Warszawie na naszej stronie.

Piosenki YAKTAK:

  • “Коли болить душа”

  • “Холодна весна”

  • “В пустій кімнаті”

  • “Не шукай”

  • “Перекотиполе”

  • “Силует”

 

Przedsprzedaż