Cena: 169 PLN
BOOMBOX
07 października pon.. 20:00

BOOMBOX

Cena: 169 PLN

Klub A2
ul. Góralska 5
Czas pozostały do ​​wydarzenia 114 dni 23 godziny 6 minuty

O wydarzeniu

Zespół Boombox z koncertem we Wrocławiu!

Bądź bliżej niż kiedykolwiek swojego ulubionego zespołu podczas występu na żywo we Wrocławiu! Już 7 października 2024 roku Boombox zagra koncert w Klubie A2 i zaśpiewa dla Was i z Wami swoje przeboje. Będzie wyjątkowo, ciepło i „domowo” - w końcu takie opinie można usłyszeć po koncertach zespołu od tych, którzy w nich uczestniczyli. Nie zwlekaj, bo chętnych jest wielu, a liczba miejsc ograniczona.

Europejska trasa koncertowa Boombox!

Tej jesieni Boombox wyruszy w kolejną trasę koncertową po europejskich miastach z tym samym celem - zebrać jak najwięcej pieniędzy na pomoc ukraińskim obrońcom. Od ponad dwóch lat zespół aktywnie koncertuje na całym świecie, aby zapewnić wojsku niezbędny sprzęt za pośrednictwem Fundacji Andriya Khlyvnyuka. A jest to możliwe dzięki wam, tym, którzy przychodzą na koncerty, kupują towary zespołu i przekazują darowizny.

Przygotujcie się więc - jedenaście krajów, siedemnaście koncertów i setki szczęśliwych ludzi. W końcu co może być piękniejszego niż dźwięk ulubionych piosenek na żywo i możliwość zaśpiewania ich razem z zespołem Boombox!

Przyjdź na koncert we Wrocławiu, baw się i pomagaj, bilety można kupić na naszej stronie już dziś. 

Sprawdź listę innych wydarzeń we Wrocławiu na naszej stronie.

Utwory zespołu:

  • “Наодинці”

  • “Твій на 100%”

  • “Зцапала злапала”

  • “Тримай мене”

  • “Фіртка”

  • “Дитина”

Powiadom mnie o rozpoczęciu sprzedaży
Przedsprzedaż