120-225 PLN
Narodowy Balet Gruzji - Sukhishvili
13 lutego 2024

Narodowy Balet Gruzji - Sukhishvili

Sprzedaż biletów wstrzymana
Ale możesz zobaczyć inne wydarzenia z kategorii «KONCERTY»
120-225 PLN

Hala Widowiskowo-Sportowa CRS
Sulechowska 41, 65-022
GRUZIŃSKI BALET NARODOWY ...
GRUZIŃSKI BALET NARODOWY „SUKHISHVILI”
03 marca, 19:00 67 - 82 EUR Kupić
07 marca, 19:00 Aachen 52-82 EUR Kupić
10 marca, 20:15 Almere 79-97 EUR Kupić
12 marca, 19:00 Haga 59-109 EUR Kupić

O wydarzeniu

Koncert Sukhishvili w Zielonej Górze!

Drodzy mieszkańcy i goście Zielonej Góry! Mamy zaszczyt zaprosić na fascynujący koncert słynnego zespołu “Sukhishvili”, który odbędzie się 13 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej CRS. Każdy taniec podczas występu zespołu zachwyca swoją wyjątkowością, łącząc elementy autentyczne z nowoczesnymi akcentami. Utalentowani wykonawcy zaprezentują nie tylko taneczne arcydzieła, ale także oczarują muzycznym akompaniamentem własnej orkiestry. Nie mogą Państwo przeoczyć tej niesamowitej okazji, aby cieszyć się tym magicznym spektaklem w Zielonej Górze!

Narodowy Balet Sukhishvili to uhonorowany przez czas zespół. 

“Sukhishvili” może pochwalić się imponującą 78-letnią historią istnienia, a jego sztuka od dawna cieszy się uznaniem na całym świecie. Każdemu występowi tancerzy baletowych w nowym mieście towarzyszą głośne brawa i wyrazy wdzięczności ze strony publiczności.

Uczestnicząc w tym ekscytującym koncercie, będziecie mieli wyjątkową okazję zanurzyć się w bogatym świecie gruzińskiej kultury i życia poprzez fascynujące tradycyjne tańce. Podróż do serca kraju gór i morza czeka na Państwa. Nie przoczcie tej wspaniałej okazji, aby cieszyć się niezrównanym tanecznym arcydziełem “Sukhishvili”. Bilety są już dostępne na naszej stronie internetowej i w kasie. Zapraszamy na wyjątkowy koncert do Hali Widowiskowo-Sportowej CRS! Zapraszamy do wygodnego śledzenia wydarzeń w Zielonej Górze na naszej stronie internetowej.

Przedsprzedaż