Twenty One Pilots – The Clancy World Tour
09 апреля

Twenty One Pilots – The Clancy World Tour

805-1293 PLN

Atlas Arena
aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

Заказать билеты на "Twenty One Pilots – The Clancy World Tour"

О событии

Twenty One Pilots – The Clancy World Tour 9 kwietnia 2025, wejście od godz. 18:00 - Atlas Arena, Łódź

 

27 MARCA 2024 - Zdobywcy nagrody GRAMMY® duet Twenty One Pilots ogłosił szczegóły swojej wielkiej, światowej trasy koncertowej The Clancy World Tour i podzielił się nową piosenką "Next Semester" z ich długo oczekiwanego, zbliżającego się albumu "Clancy", który ukaże się 17 maja za pośrednictwem Fueled By Ramen [okładka albumu wraz z tracklistą znajduje się poniżej].

Twenty One Pilots będą świętować wydanie "Clancy" podczas The Clancy World Tour, największej trasy koncertowej w historii zespołu, która rozpocznie się 15 sierpnia w Denver w CO's Ball Arena. Wyprodukowana przez Live Nation trasa będzie obejmować koncerty w Ameryce Północnej, gdzie będą grali przez całą jesień, a następnie zaplanowano występy w Nowej Zelandii, Australii, Europie i Wielkiej Brytanii. Fani mogą wziąć udział w oficjalnej przedsprzedaży zespołu, która rozpocznie się 2 kwietnia (USA/CA) i 3 kwietnia (UK/EU/AU/NZ), a wszystkie pozostałe bilety będą dostępne w ogólnej sprzedaży o godzinie 10:00 czasu lokalnego w piątek 5 kwietnia.

W zeszłym miesiącu Twenty One Pilots powrócili z informacją o albumie i wydali singiel przewodni "Overcompensate" wraz z towarzyszącym mu oficjalnym teledyskiem wyreżyserowanym przez Reel Bear Media. Utwór, który od razu znalazł się w Top 5 listy przebojów Alternative Radio, wywarł na słuchaczach ogromne wrażenie, witając ich z powrotem we wciągającym świecie zespołu za pośrednictwem albumu "Trench".

Płyta "Clancy" jest już dostępna w przedsprzedaży na wielu różnych nośnikach, m.in: na dwóch limitowanych zestawach deluxe box, czterech wersjach winylowych z dodatkowymi ekskluzywnymi materiałami, ekskluzywnej płycie CD wraz z książeczką oraz na kasecie magnetofonowej połączonej z fotokartą. Aby zapoznać się z pełną ofertą sprzedaży przedpremierowego krążka odwiedź oficjalny sklep Twenty One Pilots.

Po zgromadzeniu ponad 33 miliardów streamów na całym świecie i ponad 3 milionach sprzedanych biletów podczas światowych tras koncertowych, duet Tylera Josepha i Josha Duna z Columbus w Stanie Ohio stał się jednym z najbardziej utytułowanych zespołów XXI wieku i na nowo zdefiniował brzmienie pokolenia. Współprodukowany przez Josepha i Paula Meany'ego album "Clancy" stanowi kolejny rozdział w ambitnej, wielopłytowej historii zespołu, która po raz pierwszy ukazała się za sprawą przełomowego, multiplatynowego albumu "Blurryface’" z 2015 roku. Co więcej, nadchodząca premiera krążka 17 maja zbiega się z 9 rocznicą wydania ich debiutanckiej płyty.

Twenty One Pilots poszerzyli swoją ambitną koncepcję określoną w "Blurryface" o album "TRENCH", który w 2018 roku uzyskał status platynowej płyty. Album zawierający multiplatynowe i platynowe single "Chlorine", "My Blood" i nominowany do nagrody GRAMMY® "Jumpsuit", zajął wysokie miejsca na listach "Best of" Billboardu, KERRANG!, Alternative Press, a Rock Sound uplasował go na 1. miejscu.

Epicki album duetu "Scaled And Icy" z 2021 roku zadebiutował na 1. miejscu na listach przebojów Billboard Top "Rock Albums" i "Alternative Albums", a także dotarł do 3. miejsca na liście Billboard 200, co oznacza najlepszy wynik sprzedaży tygodniowej dla rockowego albumu w 2021 roku. Z płyty pochodzą single "The Outside", "Saturday" i "Shy Away". Ostatni z nich dotarł na szczyt Alternative Radio w ciągu 3 tygodni, co umieściło Twenty One Pilots w elitarnym gronie U2, R.E.M., The Cure, Linkin Park, Red Hot Chili Peppers i Foo Fighters, czyli zespołów, które dotarły na 1. miejsce listy w 3 tygodnie lub krócej.

Предварительный заказ