270 PLN
Narodowy Balet Gruzji - Sukhishvili
18 lutego 2024

Narodowy Balet Gruzji - Sukhishvili

Sprzedaż biletów wstrzymana
Ale możesz zobaczyć inne wydarzenia z kategorii «KONCERTY»
270 PLN

Sala Ziemi Poznan Congress Center
Głogowska 10, 60-734
GRUZIŃSKI BALET NARODOWY ...
GRUZIŃSKI BALET NARODOWY „SUKHISHVILI”
03 marca, 19:00 67 - 82 EUR Kupić
07 marca, 19:00 Aachen 52-82 EUR Kupić
10 marca, 20:15 Almere 79-97 EUR Kupić
12 marca, 19:00 Haga 59-109 EUR Kupić

O wydarzeniu

Narodowy Balet Gruzji w Poznaniu!

Nie przegap okazji, aby cieszyć się występem tej wyjątkowej grupy tanecznej, która nie tylko przekazuje piękno gruzińskiego tańca, ale także odkrywa przed publicznością wyjątkowe historie, ponieważ każdy taniec pochodzi z innego regionu Gruzji. Założony w 1945 roku zespół Sukhishvili podbił świat swoją sztuką i do dziś zyskuje popularność wśród publiczności w każdym wieku.

Koncert w Poznaniu to nie tylko szansa na zanurzenie się w magicznym świecie gruzińskiej kultury, ale także możliwość poczucia energii i wyjątkowości Sukhishvili. Zapraszamy do dołączenia do koncertu w Poznaniu 18 lutego 2024 roku i stania się częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które pozostawi niezapomniane wrażenia na każdym, kto weźmie w nim udział.

Sukhishvili w Poznaniu!

Ich występy to nie tylko ekscytujące show, ale prawdziwa podróż do świata ich kultury. To niesamowity koncert, na który warto się wybrać. Czekają na ciebie nie tylko techniczne sztuczki i profesjonalne wykonanie, ale także akompaniament muzyczny orkiestry instrumentów ludowych, jaskrawe kostiumy i niesamowici tancerze. Spieszcie się i kupujcie bilety na koncert Sukhishvili w Poznaniu na naszej stronie internetowej lub w kasie miejskiej!

Więcej koncertów w Poznaniu na naszej stronie.

Przedsprzedaż