139-169 PLN
Spektakl improwizacyjny „No cóż, maaaaam”
09 kwietnia 2024

Spektakl improwizacyjny „No cóż, maaaaam”

Sprzedaż biletów wstrzymana
Ale możesz zobaczyć inne wydarzenia z kategorii «KONCERTY»
139-169 PLN

Odessa Club
ul. Kolejowa 8/10

O wydarzeniu

Natalia Garipova i Alyona Gudkova w Warszawie!

Charytatywny wieczór komediowy dwóch mam - komiczki stand-upowej Natalii Garipovej i założycielki pierwszego charytatywnego pchlego targu “Кураж”, Alyony Gudkovej - 9 kwietnia w warszawskim klubie Odessa. Dlaczego macierzyństwo gra tu główną rolę, bo show będzie o matkach, o ciągłym, “dlaczego?”, “nie chcę” i “chcę”, o ulubionym i nie, o setkach wyborów i wahań, o dzieciach i tych, które dały im życie.

Podczas spektaklu postarają się razem z Wami znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, które pojawią się i wrócą do domu po spektaklu, kiedy dzieci już zasną.

Show improwizowane "Ну, Мааам" w stolicy Polski!

To będzie show o Was, o matkach, o Waszych matkach i ich matkach, o tym, kim nie chcecie być, ale czasem nie możecie inaczej, i o tym, kim chciałybyście się stać, o bezgranicznej miłości i oddaniu, dzięki którym dzieci istnieją.

Spektakl jest wydarzeniem charytatywnym, więc 100% dochodu z tego wieczoru zostanie przekazane na potrzeby Sił Zbrojnych Ukrainy, ponieważ ukraińscy obrońcy potrzebują ciągłego wsparcia.

Aby dostać się na improwizowane show o macierzyństwie "Ну, Мааам" Natalii i Alyony w stolicy Polski, kup bilety na naszej stronie internetowej, więcej wydarzeń w Warszawie czeka na Ciebie na naszej stronie.

To będzie niezapomniany wieczór pełen dużego spektrum emocji, śmiechu, refleksji i pozytywu.

Przedsprzedaż