169 PLN
BOOMBOX
06 października

BOOMBOX

169 PLN

Kwadrat Klub
Stanisława Skarżyńskiego 1, Krakow, Poland

Zamów bilety na „BOOMBOX”

O wydarzeniu

Koncert ukraińskiego zespołu Boombox w Krakowie!

Jeden z najbardziej znanych ukraińskich zespołów, Boombox, wystąpi w Krakowie! Już tej jesieni, 6 października 2024 roku, spotkaj się z nimi w Kwadrat Klub, aby poczuć wyjątkową atmosferę ich występów, ponieważ każdy, kto kiedykolwiek był na występie zespołu na żywo, chce powtórzyć to doświadczenie. Ulubiona muzyka, świetny występ, komunikacja, to wszystko czeka na Ciebie!

Zespół Boombox z koncertami w Polsce!

Od dwóch i pół roku zespół koncertuje na całym świecie, aktywnie zbierając fundusze dla Fundacji Andriya Khlyvnyuka, która zapewnia ukraińskim siłom obronnym niezbędne wyposażenie. Zespół nazywa to swoją „skromną misją”, aby zrobić wszystko, co w ich mocy, aby pomogać obrońcom Ukrainy, a jest to możliwe dzięki Wam, fanom i gościom koncertów Boombox! Dlatego w październiku zespół wyrusza w trasę koncertową po Europie, w tym do kilku dużych miast w Polsce.

Stań się częścią koncertu zespołu w Krakowie, ciesz się muzyką i dołącz do akcji charytatywnej. Bilety na występ Boombox można kupić na naszej stronie już dziś. Znajdź więcej wydarzeń w Krakowie na naszej stronie internetowej.

Utwory zespołu Boombox:

  • “Імперії впадуть”

  • “Немає причин”

  • “Тримай мене”

  • “Квіти у волоссі”

  • “Сталеві квіти”

Przedsprzedaż